Zapraszamy do obejrzenia efektów ciężkiej pracy grupy Króliczki podczas tworzenia klipu do autorskiej piosenki "Nasze Kielce".
 
 
oraz dodatkowego materiału z najlepszymi momentami w trakcie nagrywania filmu

Uroczystość Jasełek od wielu już lat wpisana jest do kalendarza uroczystości organizowanych w Ognisku Wychowawczym. W tym roku również nie było inaczej – odbyły się one 17 grudnia o godz. 16.00.

Dzieci z dużym zaangażowaniem uczestniczyły w próbach i przygotowaniach, które rozpoczęliśmy już w listopadzie. Wykazały się kreatywnością i pomysłowością oraz dawały sobie nawzajem cenne wskazówki.

Nasze Jasełka przedstawiliśmy w formie opowieści wigilijnej pod tytułem „Powrót taty”.

W piątek w Ognisku od samego rana panowała podniosła atmosfera. Występ wprowadził wszystkich w klimat Świąt Bożego Narodzenia. Świąteczny nastrój podkreśliły niecodzienne stroje dzieci oraz Bożonarodzeniowa dekoracja sali teatralnej. Młodzi artyści z przejęciem, oddaniem i wielkim zaangażowaniem odtworzyli swoje role. Na zakończenie głos zabrała Siostra Dyrektor. Podziękowała aktorom i złożyła wszystkim obecnym życzenia Bożonarodzeniowe. Niestety z powodu trwającej pandemii i obostrzeń z nią związanych nie było tradycyjnej wieczerzy wigilijnej i dzielenia się opłatkiem.

Kolejny raz okazało się, że takie wspólne spotkanie i przeżycia zbliżają ludzi do siebie, a dzieciom pokazują jak ważna jest tradycja Świąt Bożego Narodzenia i jak bardzo rodzinne są te Święta.

 

SZYBKI KONTAKT

Ognisko Wychowawcze

ul. Kościuszki 36,
25-316 Kielce

tel. 41 34-423-38